O nás - Domov pro seniory

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

O nás

O nás
POSLÁNÍ DOMOVA
Domov SEN pro SEN se rozkládá v klidné obci Javorník v malebném prostředí Posázaví asi 400 m od řeky Sázavy a asi 20 km od Prahy po dálnici D1. Jsme soukromé zařízení zaměřené na komplexní péči o seniory. Usilujeme o to, aby se u nás všichni cítili jako v jedné velké harmonické rodině. Staří lidé si zaslouží a potřebují nejen ošetřovatelskou péči, ale hlavně lásku a porozumění.

Naším posláním je poskytování sociálních a zdravotních služeb, podporování soběstačnosti uživatelů a umožnění prožití plnohodnotného života. Zajišťujeme klientům co nejlepší podmínky pro prožití důstojného stáří. Usilujeme o to, aby si klienti v domově udrželi fyzickou svěžest, ale hlavně psychickou pohodu, a to co nejdéle. Toto poslání chceme vždy plnit s láskou a péčí.
 
Cílová skupina
  • Osoby starší 60let.
  • Služba je určena pro občany ze Středočeského kraje a z Prahy.
  • Poskytujeme pomoc a podporu seniorům, kteří nejsou schopni, nebo již nemohou žít sami ve vlastním domácím prostředí, a to ani za pomoci svých blízkých, za pomoci terénních sociálních a zdravotních služeb.
  • Poskytujeme sociální služby seniorům, se sníženou soběstačností z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.
 

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky